Marka  Hat Company jest własnością Premium Ds. Sp. Z o.o.  z siedzibą w Warszawie 00-695, ul. Nowogrodzka 56 A lok. 11, wpisaną do wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000249281, NIP: 7010038887, REGON: 140436631. Kapitał zakładowy 600 000 zł, kontakt: info@hatcompany.pl

Jesteśmy dystrybutorem sprzedawanej na 5 kontynentach marki Nigel Rayment, która w tym roku debiutuje w naszym kraju. Wszystkie zainteresowane współpracą butiki prosimy o kontakt.

Sklep internetowy www.hatcompany.pl został stworzony z myślą o klientkach, które cenią wygodę internetowych zakupów oraz poszukują oryginalnych dodatków. Oferujemy niebanalne kolekcje wykonane z najwyższą starannością i jakością materiałów.

Oferowane przez nas marki to przede wszystkim brytyjscy modyści, których projekty można zobaczyć na głowach wielu celebrities, przedstawicieli monarchii brytyjskiej oraz na łamach takich magazynów jak Vogue, Tatler i Times. Klientki znajdą u nas zarówno gotowe produkty jak i istnieje możliwość wykonania nakrycia głowy na specjalne zamówienie u jednego z naszych projektantów.

Stale pracujemy nad poszerzeniem swojej oferty o zagraniczne i rodzime marki.

 Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Razem 0,00 zł

Realizuj zamówienie