W Hat Company chcemy, żeby każda klientka była zadowolona ze swojego zakupu, dlatego nasza polityka zwrotów jest przejrzysta i prosta. Od otrzymania zakupu masz aż 14 dni na poinformowanie nas o zwrocie, bez podania jego przyczyny.

Jesteśmy dumni z jakości produktów oferowanych w naszym sklepie, zaś sposób pakowania zabezpiecza przesyłki przed ewentualnym uszkodzeniem w transporcie.  Jeżeli jednak z jakiejkolwiek przyczyny produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, zaoferujemy Ci wymianę lub zwrot pieniędzy.

Ubolewamy nad tym, że nie możemy zapewnić zwrotów na nakrycia głowy wykonywane "na zamówienie".  Ta polityka nie wpływa jednak na wszelkie inne prawa jakie zapewnia Ci nasz Regulamin.

Jak zwrócić towar?

W ciągu 14 dni od otrzymania towaru masz prawo odstąpić od zakupu składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna.Poniżej przeczytasz o procesie zwrotu w kilku punktach:

1) Poinformuj nas o zwrocie wypełniając formularz odstąpienia od umowy, który znajdziesz tutaj.

2) Wyślij go mailowo na info@hatcompany.pl lub pocztą, a towar odeślij niezwłocznie na adres: Premium Ds. Sp. z o.o., ul. Miodowa 1, 2 piętro, 02-681 Warszawa.

3) Pieniądze wraz z kosztem wysyłki do klienta, zostaną Ci zwrócone na konto, z którego dokonano płatności za zamówienie, w ciągu 14 dni od doręczenia nam przesyłki

 

Jak zareklamować towar?

Reklamacje powinny zawierać opis problemu i być wysłane pisemnie na adres formy lub mailowo na adres info@hatcompany.pl. Reklamację rozpatrzymy nie później niż w ciągu 14 dni. Więcej informacji znajduje się w Regulaminie.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Razem 0,00 zł

Realizuj zamówienie