Crown and Glory Jest 24 produktów.

W 2011 roku Sophie King miała problem. W myślach zastanawiała się jaka powinna być perfekcyjna ozdoba do włosów: delikatne piórka, ręcznie malowane motyle… Świetnie, ale jak zwykle jeśli  masz coś konkretnego na myśli to zupełnie nie wiesz gdzie tego szukać, a najczęściej się okazuje, że "to coś" w ogólne nie istnieje. I tak było tym razem. Nie na darmo mówią, że jeśli chcesz, aby coś zostało perfekcyjnie wykonane najlepiej zrobić to samemu. Tak właśnie zrobiła Sophie.

Efektem jej pierwszego, spontanicznego projektu jest marka Crown and Glory, która od momentu wypuszczenia pierwszej kolekcji, rozrosła się do międzynarodowej marki. Akcesoria Sophie zostały uznane przez takie magazyny jak Teen Vogue, Grazia czy Company oraz m.in. przez brytyjskie gwiazdy pop: Amelię Lily czy zespół Little Mix.

 W 2012 roku Sophie i jej długie loki  w kolorze lila, zostały zaproszone do współpracy przez popularną, modową markę Oasis do wykonania szczególnego projektu opasek, z okazji Vogue Fashion Night Out. Opaski te, były również dodatkiem do prezentowanej na londyńskim Fashion Weeku, kolekcji włoskiego projektanta Danilo Gabrielli.

Sophie jest marzycielką, jeśli nie pracuje nad najnowszą kolekcją Crown and Glory, marzy jak cudownie byłoby być syrenką, wrzuca zdjęcia swoich kotów na instagrama i kupuje buty (i torebki, i sukienki i sweterki itd.:)) Wszystkie akcesoria Sophie są ręcznie wykonane przez nią i jej zespół w Wielkiej Brytanii, więc naprawdę możesz mieć pewność, że Twoja opaska jest jedyna w swoim rodzaju. Jesteśmy przeszczęśliwi, że jako pierwsi i jedyni prezentujemy jej kolekcję w Polsce. Wierzymy, że zakochacie się w Crown and Glory tak samo jak zespół Hat Company!

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Razem 0,00 zł

Realizuj zamówienie